Kontaktpersoner

Mette Olsen

99 29 25 16

Tlf: 99 29 25 16
E-post: metteo@rustfriebergh.no

May Britt Bjeglerud

Salg storkjøkken

Tlf: 41 65 62 93
E-post: maybb@rustfriebergh.no

Trond Ulsaker

Salg underleveranser

Tlf: 95 74 64 26
E-post: trondu@rustfriebergh.no

Conny Johansson

Salg underleveranser

Tlf: 91 39 01 14
E-post: connyj@rustfriebergh.no


Liv Storsveen

Sentralbord / Adm

Tlf: 61 11 19 50
E-post: rfb@rustfriebergh.no

Mette Gjeilhaug

Økonomi / HR

Tlf: 91 11 16 60
E-post: metteg@rustfriebergh.no

Geir Øversveen

Innkjøp

Tlf: 46 88 53 99
E-post: geiro@rustfriebergh.no

Øivind Bergh

Daglig leder / Marked / HMS

Tlf: 90 03 91 24
E-post: oivindb@rustfriebergh.no


Gunnar Søreng

Teknisk / Salg storkjøkken

Tlf: 99 26 82 38
E-post: gunnars@rustfriebergh.no

Vegar Jøranli

Kvalitet / Teknisk

Tlf: 90 17 06 60
E-post: vegarj@rustfriebergh.no

Erik Olsen

Produksjons-sjef / Data

Tlf: 97 53 56 45
E-post: eriko@rustfriebergh.no

Roger Rønningen

Logistikk

Tlf: 99 53 34 61
E-post: pakkeavdeling@rustfriebergh.no


Michael Rønningen

Konstruktør

Tlf: 97 03 40 52
E-post: michaelr@rustfriebergh.no

Anette Andersen

Konstruksjon

Tlf: 98433633
E-post: anettea@rustfriebergh.no

Rune Jøranli

Konstruksjon /Salg underleveranser

Tlf: 91 70 79 99
E-post: runej@rustfriebergh.no

Bjørn Tronrud

Konstruktør

Tlf: 97 74 90 90
E-post: bjornt@rustfriebergh.no


Geir Gjerdebakken

Konstruktør

Tlf: +47 40231244
E-post: geirg@rustfriebergh.no

Nikolai Francisco Bergh

Konstruktør

Tlf: 92691050
E-post: nikolaib@rustfriebergh.no

Halvor Elton

Konstruktør

Tlf: 91001228
E-post: halvore@rustfriebergh.no

Om oss

Dagens selskap ble stiftet i 1964 og er 100 % norsk eiet. Vi har 58 medarbeidere. Etter at vår nye produksjonshall sto ferdig tidlig i 2009, disponerer vi totalt 6.400 m2 produksjon, lager og kontorlokaler på Dokka. Selskapet har også kontor i Oslo.


Storkjøkken

Rustfrie Bergh AS er landets ledende og mest komplette produsent av løsninger til storkjøkkenbransjen. Foruten alt innen tradisjonelle rustfrie benker og innredninger har vi spesialisert oss innen kjøle- og varmeprodukter. I tillegg til vårt eget produktsortiment leverer og utvikler vi mange kundespesifiserte produkter.

Høy kvalitet, tidsriktig og funksjonell design, driftssikkerhet, høy servicegrad, fokus på hygiene samt topp moderne produksjonsutstyr gjør Rustfrie Bergh til en naturlig samarbeidspartner for deg som kunde.

Underleveranser

Rustfrie Bergh AS er også en allsidig underleverandør til norsk industri.

Etiske retningslinjer / code of conduct.

Rustfrie Bergh AS - Historien

Familien Bergh har tradisjoner innen tynnplateproduksjon siden midten av
1800-tallet. Bildet under er tatt i 1892. Simen Bergh, oldefaren til dagens daglige leder,står som nummer tre fra høyre.Hans bror sitter foran som nummer tre fra høyre. Selskapet hadde lokaler i Homansbyen, et par steinkast fra der regjeringskvartalet ligger i dag.

Dagens selskap ble stiftet i 1964 og er 100 % norsk eiet. Vi har 58 medarbeidere. Etter at vår nye produksjonshall sto ferdig tidlig i 2009, disponerer vi totalt 6.400 m2 produksjon, lager og kontorlokaler på Dokka. Selskapet har også kontor i Oslo.

Rbergh

Nyheter

Årets ansatt

Årets ansatt

16.07.2021

Erik Olsen hos oss ble kåret til årets ansatt under utdelingen av industriprisen 2015. Vi gratulerer! (her avbildet med montør Arild Haugen)

LES MER
'